Altta bizden hizmet almış olan müşterilerimizden bazılarının hizmetlerimizle ilgili yorumlarını okuyabilirsiniz. Sürrealist olarak müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere çok önem vermekteyiz. Bizler için asıl önemli olan verdiğimiz hizmet sonrasında bizden memnun olmanız ve aradığınız hizmetin karşılığını almanızdır. Bu nedenle sizlerden ricamız, 5 dakikanızı ayırarak hizmetimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızdır. 
Ömer Okudan
Side Shuttle Transfer
Turizm sektöründe 1990 yılından beri taşımacılık hizmeti veren firmamız 2015 yılında işlerini internet ortamında devam ettirme ve genişletme kararı almıştır. Bununla birlikte işlerimizi en iyi şekilde yürüteceğimiz bir web sitesi ihtiyacı doğdu ve yazılım-tasarım konusunda arayışlarımız başladı. İlk yaptırdığımız online rezervasyon tabanlı web sitemizin zamanla yetersiz kaldığını gördük ve profesyonel arayışa girdik. Bu bağlamda Sürrealist Web Tasarım&Yazılım firmasını keşfettik ve Süreyya Hanımla tanıştık. Kendilerinin profesyonel ve dürüst iş anlayışı ile sektörümüze yönelik yapmış olduğu başarılı projeleri göz önünde bulundurarak çalışmaya başladık. Projemiz planladığı gibi sonuçlanmıştır. Ayrıca kendilerine, vermiş oldukları tavsiyeler, sundukları farklı seçenekler ve yardımlarından dolayı teşekkür eder, çalışmalarımızın uzun vadede devam etmesini temenni ederim.
Halil YILDIRIM
Bizim Transfer
Sürrealist wep tasarım ve yazılım hizmetlerinin yenilikçi ve çözüm odaklı çalışması sayesinde güzel sonuçlar elde ettik. Önümüzdeki yıllarda işbirliğimizin devam etmesini diliyorum.
Hüseyin YILDIRIM
Gold Way Travel
Öncelikle Sürrealist Web Tasarıma vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etmek istiyorum.Eğer ciddi bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız öncelikle Süreyya hanım ile görüşmenizi ve bilgi almanızı tavsiye ediyorum. Süreyya hanım gerçekten işinde çok iyi, fotoshoptan seoya web tasarımından web yazılımına her konuda çok donanımlı ve bilgili. Keşke Süreyya hanım ile daha önce tanışsaydık.
Ahmet DİLEMRE
Dinarkom İnşaat & Trafik İşaretleri
İşbirliğiniz, profesyonel yaklaşımınız, hızlı ve doğru çözümlerle vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederiz. Bize göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış için de ayrıca teşekkür ederiz. Biliyoruz ki çözüm ortağımız ve güvenebileceğimiz bir dostumuz olarak sizinle her zaman çalışabileceğiz.
Gündüz MUTLU
Epik International Inc.
Grubumuz bünyesinde bulunan inşaat ve turizm şirketlerinin internet sitelerini Sürrealist ile birlikte tasarladık ve yayına aldık. Akıcı tasarım süreçleri, hızlı geri dönüşleri ve dinamik yapıları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmayı herkese tavsiye ederim. Bundan sonraki ihtiyaçlarımızda da Sürrealist'i hep öncelikli olarak değerlendireceğiz. Başarılarının devamını diliyorum.
Hande AKIN
Trans Orient
Taleplerimizi en kısa sürede yerine getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Murat ÖZÜNAL
Murat Paşa Konağı
Sürrealist'i bize yolladıkları tanıtım maili vasıtası ile tanıdım. Prensip sahibi, yapamayacağı iş için söz vermeyen, verdiği sözü zamanında yerine getiren, önerilere kulak veren, çözüm odaklı, verdiği hizmet kalitesi ile aldığını hak eden dürüst bir işletme olarak bize kendini kanıtladığından daha uzun süreler kendileri ile çalışabileceğimize inanıyorum...
Hüseyin KARATAŞ
Şaban Pansiyon
Sayfamında tasarımında en başından en sonuna kadar bana bilgi verip danışarak, tasarım aşamasında içime sinmesi için defalarca tasarım yapıldı.. zamanında bitti.. ve çok memnumun kendilerine çok tesekkur ederim..
Işın AKÜZÜM
GIA Yachting
Sürrealist Web Tasarım ekibine içtenlikle teşekkür ederim. İnternet destekleri ve Web sayfası yapım sürecinde hiç bir problem yaşamadık. İsteklerimize anında cevap veren, sistemli, düzenli, müşteri odaklı çalışan bir firma. Ayrıca her an ulaşabildiğiniz ve anında sorununuzu çözüyor olmaları muhteşem, güven duymanızı sağlıyor. Herkese tavsiye ederim..
Uğur KURT
Orafol
Hizmet ilk görüşmede başlıyor. Alaka, fikir verme, ufku açma konusunda destek gayet yeterli. Şirket olarak çıkan sonuçtan ve verilen hizmetten ziyadesi ile memnun kaldık. "Olmaz" yerine "olurunu bulur ve yaparız" yaklaşımları gayet memnun edici. İyi bir iş ortağı...
Aydın DEMİRCİ
Belle Ocean Apart Hotel & Restaurant
Emekle ve özenle kurum veya kişilerin isteklerine göre hazırlanan bu site işlerimizi kolaylaştırmada ve müşterilerle iletişime geçmemizde büyük etken. Grafik seçimlerinin doğru yapılması sayfaların hızlı yüklenmesini sağlıyor. Özel taleplerime anında çözüm bulabiliyorum. Ayrıca bana verilen host' hizmeti iyi bir bant genişliğine sahip. Bana özel yapılan sitem her bakımdan doyurucu nitelikte. Başarılı olmak için iyi şeyler yapmak gerekir. Sürralistin başarısı bence titizliğinde saklı. Bu sitenin yapımında emeği Süreyya hanımı ve ekibini canı yürekten kutluyorum
Erol DEĞİM
Armut
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım şirketi, backlink hizmetleri konusunda oldukça profesyonel ve tecrübeliler. Özellikle "white hat" yaklaşımları, yaptıklarını güzel bir şekilde raporlamaları ve verdiğim önerileri pozitif karşılamaları çok güzeldi. Verdikleri hizmetten son derece memnun kaldım.
E-Bülten Aboneliği
Güncel kampanya ve duyurularımızla ilgili haberdar olmak için e-bülten listemize kaydolun.

Haberler & Duyurular
Likya Evleri Olympos'un Yeni Websitesi Yayında
Antalya'nın Kumluca ilçesinde yer alan Likya Evleri Olympos, müşterilerine ahşap bungalowlarda konaklama imkanı veren,butik otel tarzında çalışan, yaz-kış açık olup konuklarını akdeniz sıcaklığıyla ağırlayan bir turizm işletmesidir.Likya Evleri Olympos, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website çözümleri ve online rezervasyon sistemleri çözümleri için bizleri tercih etti. Bu tercihlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. 3D ile güvenli bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz otel online rezervasyon sistemi sayesinde kolayca rezervasyon yapabilir ve huzurlu bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.Likya Evleri Olympos websitesi:  www.olymposlikyaevleri.com
Bize Ulaşın
Sugözü Mah. Sugözü Cad. No: 113 Alanya /ANTALYA
0535 451 92 01
Sürrealist Web Tasarım & Yazılım © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yorum Bırakmak İçin Tıklayın Yukarı Çık
Facebook
Twitter
Google Plus
Pinterest
Instagram
Linkedin
Blogger